· Najnowszy użytkownik: sonyaqw60

Międzynarodowa konferencja

Wielkanoc 2015

REKRUTACJA DO KLAS I W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

W NASZEJ SZKOLE ROZPOCZĘŁA SIĘ REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH.
ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI>

"Trzymaj formę"

Wizyta robocza nauczycieli w ramach projektu Comenius w Estonii

Przegląd Talentów

Do ostatniej chwili wahali się czy wystąpić. To dlatego ten przegląd był wyjątkowy. I nieco dziwna jest fotorelacja z imprezy. Ale zabawa była! A filmowo będzie już wkrótce. Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli siłę do występów. Nie zapomnimy!

Z wizytą do Miejskiej Galerii Sztuki

Z wizytą do Miejskiej Galerii Sztuki klasy 5 wybrały się w środę 18 marca. Miejska Galeria Sztuki oraz Związek Polskich Artystów Plastyków Okręgu Częstochowa przygotowały dopełniające się dwie wystawy poświęcone tradycji malarskich plenerów na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na wystawę retrospektywną złożyły się obrazy i rysunki z bogatej kolekcji Miejskiej Galerii Sztuki (m.in. prace profesorów Jana Świderskiego, Stanisława Batrucha, Stanisława Mazusia, Jerzego Dudy-Gracza, Stanisława Tabisza, Franciszka Maśluszczaka ), prace dawne i nowe częstochowskich artystów, archiwalia fotograficzne, wydawnictwa. Konfrontacja prac i dokumentów ukazuje przemiany zachodzące wraz z upływem czasu w jurajskim pejzażu i obszarach zainteresowań artystycznych.

Częściowe zaćmienie

REKRUTACJA DO KLAS I W ROKU SZKOLNYM 2015/2016