· Najnowszy użytkownik: perjustBync

"Kibicuję Fair Play"

DZIEŃ OTWARTY!

Serdecznie zapraszamy 20 kwietnia 2012 roku w godzinach 16.00 – 18.00 na ,,DZIEŃ OTWARTY”, podczas którego będziecie Państwo mogli bliżej poznać naszą szkołę oraz obserwować zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli. Jeśli nie będą mogli Państwo skorzystać z naszej oferty ,,Dnia otwartego” zapraszamy codziennie w godzinach 8.00 – 15.00 na rozmowę z dyrektorem oraz zapoznanie się z ofertą dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą naszej szkoły.

Warto być dobrym

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I ZESPOŁACH

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy informuje, że rekrutacja do miejskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i zespołach na rok szkolny 2012/2013 odbędzie się z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru. Rekrutacja będzie prowadzona w dwóch etapach.

Kryteria naboru 2012-2013

Zasady ogólne naboru 2012-2013

Elektroniczna Rekrutacja 2012-2013

Jeden procent dla naszej szkoły

1% podatku dla Szkoły Podstawowej nr 12
Dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób włączą się w rozwój Naszej Szkoły !

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj

Szanowni Państwo,

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy pragnie Państwa poinformować, iż rekrutacja do miejskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i zespołach na rok szkolny 2012/2013 odbędzie się w formie elektronicznej, w marcu br.

O szczegółach dotyczących naboru, czyli terminach, kryteriach, zasadach i adresach stron internetowych zostaną Państwo powiadomieni do dnia 10 lutego 2012r.

Kryteria naboru 2012-2013

Zasady ogólne naboru 2012-2013

Wynajem pomieszczeń

OFERUJEMY POMIESZCZENIA SZKOLNE NA ZAJĘCIA SPORTOWE, SZKOLNE I WARSZTATY:

- sala gimnastyczna w godzinach 17.00 – 19.00

- sale lekcyjne w godzinach 16.00 – 19.00

Stypendia

Stypendia szkolne
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie, Sekcja
ds. Świadczeń Społecznych w związku ze złożonymi wnioskami
o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2010/2011, prosi
o dostarczanie oświadczeń wnioskodawców o sytuacji dochodowej
w terminie do 20 maja br., w godz. od 7.30 do 15.30 pod adres: Częstochowa, al. Niepodległości 20/22, II piętro, pokój nr 238,
tel. (34) 363-02-07.
Druk oświadczenia do pobrania w księgowości szkoły.
Uprzejmie prosi się również o dostarczenie faktur i rachunków imiennych potwierdzających poniesione wydatki wnioskodawców.

Oświadczenia i rachunki mogą Państwo dostarczyć
do MOPS osobiście, bądź za pośrednictwem naszej szkoły.

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w akcję " MAM SWOJĄ RABATKĘ, OBSADZĘ JĄ BRATKIEM". Dzięki Wam mamy wspaniały kwiatowy dywan przed szkołą.

Zapisy uczniów

Uprzejmie informujemy, że sekretariat szkoły przyjmuje zapisy dzieci.