Bennyhak, RannevDax

· Najnowszy użytkownik: ahuucanlobevo

III Konkurs Piosenki Wszelakiej

Za nami już trzecia edycja konkursu, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest pan Tomasz Kiepura. Z roku na rok, konkurs jest ciekawszy, a uczniowie lepiej przygotowani. Grono sympatyków konkursu stale się powiększa.  Dzieci są rozśpiewane i odważne. Po wysłuchaniu 24 prezentacji, komisja konkursowa, złożona z czynnych muzyków wyłoniła zwycięzców. I miejsce wyśpiewała Michalina Wypych, II miejsce - Zofia Stefaniak, III - miejsce Natalia Skuza. Jury przyznało także wyróżnienia dla Piotra Knapika, Marii Hadaś, Sandry Kazik,   Julii Lipińskiej i Anny Droś. W komisji zasiadali: p. Michał Walczak, Mariusz Migas i Dariusz Herman. Gościnne podwoje swojej firmy otworzył p.Krzysztof Witkowski, prezes firmy President Electronics Poland.