Kolejny sukces 12-tki - "Mały Ratownik-PCK" 2015

08.05.2015r. odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia  pod patronatem PCK, pt. "Mały Ratownik". W kategorii klas I-III naszą szkołę reprezentował Szymon Purski z klasy III b oraz Monika Ognik z klasy IVa w kategorii klas IV-VI. Szymon Purski uzyskał komplet punktów z pisemnego testu wiedzy o Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i zdobył II miejsce, o pierwszym miejscu  w dogrywce zadecydowały punkty przyznane przez Komisję za pracę plastyczną pt. "PCK Oczami Dziecka". Monika Ognik zdobyła wyróżnienie. W konkursie wzięło udział siedem szkół. Serdecznie Gratulujemy Szymonowi i Monice oraz nauczycielom: p. Aleksandrze Gąsowskiej i p. Agnieszce Lampie, które przygotowywały uczniów do konkursu.