Vakrielet

· Najnowszy użytkownik: raymondwb60

06.05.2015 r. odbył się w ramach programu "Trzymaj Formę" Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły SP 12 w Częstochowie. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Rywalizacja drużyn była bardzo zacięta i ciekawa, a co najważniejsze przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Turniej zakończył się wynikiem: I miejsce - klasa Va,  II miejsce - klasa IVb, III miejsce - klasa IVa. Królem strzelców w kategorii klas V został Oskar Stępień, w kategorii klas IV Kamil Kaniowski i Konrad Sykuła. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek , najlepsi strzelcy pamiątkowe medale i dyplomy,  a klasa V a puchar. Organizatorami Turnieju byli: ks Mariusz Mruszczyk i p. Aleksandra Gąsowska. Gratulujemy!!!

SP12Zobacz zdjęcia> GALERIA