· Najnowszy użytkownik: useqakgujuq

II Konkurs Piosenki Wszelakiej

W dniu 30 listopada 2012 roku w Sali Koncertowej Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II przy ul. Jagiellońskiej 67/71 w Częstochowie (www.jp2muzeum.pl/) odbył się II Konkurs Piosenki Wszelakiej. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bolesława Chrobrego w Częstochowie zorganizowała tę imprezę dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Witkowskiego, prezesa firmy President Electronics Poland.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, a jego cel to popularyzacja wszelkiego rodzaju aktywności muzycznej oraz prezentacja talentów przez zdolną młodzież. Jury w składzie: Michał Walczak, Mariusz Migas, Paweł Sołtysik, wyłoniło laureatów I, II i III nagrody, którym wręczono pamiątkowe statuetki. Ponadto każdy
z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali:

I miejsce – Zofia Stefaniak, opiekun Daria Lasoń i Edyta Oracz

II miejsce – Lena Białowąs, opiekun Alicja Błażejowska

III miejsce – Piotr Knapik, opiekun Elżbieta Poskart

Nad przebiegiem imprezy czuwał jej pomysłodawca i główny organizator, znany częstochowski artysta, pan Tomasz Kiepura.

Zobacz jak śpiewali> TUTAJ

konkurs