RannevDax

· Najnowszy użytkownik: raymondwb60

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

5 marca 2014 r. odbył się finał siódmej edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego O pióro Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 52 im. Małego Powstańca.  Wzięło w nim udział siedem placówek reprezentowanych przez 20 uczniów. Sprawdzian wiedzy i umiejętności był różnorodny: testy, rebusy, krzyżówka, poprawa dyktanda…

Naszych uczniów nie musimy się wstydzić. Choć nie udało im się wskoczyć na pudło, osiągnęli bardzo wysokie wyniki.

Zdobywczyni I miejsca w konkursie zdobyła 80 punktów, II miejsca – 79 punktów, III miejsca – 77 punktów.

Wynik Dominika Kubata z klasy V b - 76 punktów, Kacpra Kowalika z klasy VI a – 75 punktów.

Było rzeczywiście o włos od sukcesu, ale takie są konkursy, ktoś musi przegrać, żeby ktoś mógł wygrać. Liczymy, że  w kolejnych zmaganiach to nasi uczniowie będą górą.

Gratulujemy Chłopaki – Wam i Waszym nauczycielkom – pani Agnieszce Frejlich i pani Marii Kosowskiej.