· Najnowszy użytkownik: ahuucanlobevo

Schola "Niebiańskie Nutki" z SP12

Duża grupa naszych dzieci należy do scholi przy  parafii p.w. Św. Zygmunta. Zachęciła je do aktywnego uczestnictwa w życiu parafii siostra Gabryela. Niedawno, 15 lutego 2014 roku mieliśmy szczególną przyjemność oglądania ich występu z okazji zakończenia rewitalizacji kompleksu budynków poklasztornych parafii p.w. Św. Zygmunta. Występ był wyjątkowy, także z uwagi na zacne grono gości, wśród  których się znaleźliśmy. A byli tam biskupi, proboszczowie, posłowie, przedstawiciele samorządu artyści i niemal wszyscy księża pracujący u nas w ostatnim ćwierćwieczu. Oddany do użytku kompleks jest zaiste imponujący! A występ naszych dzieci trzymał poziom, że tak powiem skromnie. Akompaniowali im: s. Gabryela i p. Tomasz Kiepura. Zobaczcie sami.